Będzin

Poszukujesz ubezpieczenia samochodu, bądź majątku w mieście Będzin? Nasza agencja znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie spośród wszystkich firm ubezpieczeniowych. Posiadamy ofertę dotyczącą OC i AC samochodu jak i ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Osoby chcące ubezpieczyć swój majątek proponujemy pakiet ubezpieczeń dla domu lub mieszkania.

Każda osoba posiadająca samochód podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC, które daje gwarancje oraz spokój ubezpieczonemu w przypadku kolizji czy wypadku. Kompleksowe ubezpieczenie samochodu pozwala na poradzenie sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki temu osoba poszkodowana jak i sprawca mają pewność zadośćuczynienia na rzecz poszkodowanego. Oferta towarzystw ubezpieczeniowych jest uzależniona od wieku kierowcy, posiadanego auta jak i długoterminowego opłacania składek OC. Kierowcy mogą liczyć nawet do 70% zniżki w przypadku bezszkodowej jazdy samochodem. Również kierowcy mogą skorzystać z ubezpieczenia Autocasco (AC), ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy, jak również takich, na które nie ma on wpływu. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują również pakiety ubezpieczeń przeznaczone dla gospodarstw domowych. Umożliwiają ubezpieczanie domu, mieszkania zarówno od kradzieży jak i kataklizmów. Dla firm przygotowana jest specjalna oferta polis ubezpieczeniowych. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona życia i zdrowia zatrudnionych pracowników. Firmy ubezpieczeniowe posiadają agencje, filie niemal w każdym mieście w Polsce np. w Będzin gdzie zarówno osoby zainteresowane ubezpieczeniami mogą skontaktować się z przedstawicielem towarzystwa ubezpieczeniowego jak udać się do najbliższego budynku gdzie mieści się firma ubezpieczeniowa.Doradztwo

Polisa na życie

Pomagamy wybrać najbardziej korzystną ofertę ubezpieczeń zarówno z zakresu polisy na życie jak i ubezpieczenia samochodu, domu jak i zdrowotnego. Nasza oferta również obejmuje pakiet ubezpieczeń od utraty pracy lub w czasie podróży.

Najlepsze oferty

Ubezpieczenia domu

Dopasujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczeń na miarę Twoich potrzeb jak i kwestii finansowej. Posiadamy szeroką gammę ubezpieczeń najlepszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Minimum formalności

OC i AC samochodu

Wystarczy skontaktować się z nami lub naszym przedstawicielem i po zapoznaniu się z warunkami umowy oraz kosztami ubezpieczenia podpisać umowę i ubezpieczenie jest aktywne.